Поблизу Сваляви сталася ДТП, жительку Львівщини вкусила змія, а на Буковині діти отруїлися їжею у дитсадку

За словами очевидця автопригода сталася на трасі Київ-Чоп поблизу міста Свалява.

35-річна мешканка Сколівської громади потрапила до лікарні через укус змії. Про це  повідомили у департаменті цивільного захисту населення ЛОДА.

Трапилося це у це у селі Головецько, що входить до Сколівської територіальної громади на Львівщині. Тут 35-річну місцеву жительку у праву кінцівку вкусила змія. Жінку у стані середньої важкості негайно забрали до лікарні. Там медики їй мають ввести протизміїну сироватку.

На Буковині у дитсадку отруїлися малюки. Найімовірніше, саме їжа стала причиною харчового отруєння дітей Під час дослідження проб продуктів, готових страв, води і поверхонь столів і посуду у дитячому садочку села Іспас, що на Буковині, виявили бактеріальне забруднення. Найімовірніше, саме їжа стала причиною харчового отруєння 26 дітей цього садка та двох дорослих працівників. Про це повідомила в.о. директора Чернівецького обласного лабораторного центру Наталія Гопко.

Запис Поблизу Сваляви сталася ДТП, жительку Львівщини вкусила змія, а на Буковині діти отруїлися їжею у дитсадку спершу з'явиться на Про Захід.