Запоріжанка, яка вбила знайомого 155-ма ножовими пораненнями, проведе за гратами 14 років

Прокурорами Дніпровської окружної прокуратури Запоріжжя здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного протиправного заподіяння смерті іншій людині, вчинене з особливою жорстокістю (п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України), повідомляє Відділ інформаційної політики прокуратури області.

Прокурори довели, що у жовтні 2018 року 40-річна місцева жителька за місцем проживання свого 65-річного знайомого під час вживання алкогольних напоїв нанесла йому ножем 155 колото-різаних поранень голови, шиї, тулуба та кінцівок, від яких чоловік помер на місці. Після цього, жінка втекла з місця вчинення злочину, але того ж дня була затримана правоохоронцями. Дослідивши усі докази у кримінальному провадженні районний суд визнав обвинувачену винною та призначив їй покарання у вигляді 14 років позбавлення волі. Не визнаючи вину та не погоджуючись з призначеним покаранням, обвинувачена та її захисник подали апеляційну, а потім касаційну скарги.

Під час перегляду справи у Запорізькому апеляційному суді прокурори спростували аргументи сторони захисту та довели законність і обґрунтованість призначеного покарання, внаслідок чого вирок суду першої інстанції залишено без змін.

Крапку у цій справі поставив Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду, який погодився з позицією сторони обвинувачення та залишив без змін всі судові рішення.