Контрабандиста, який віз холодну зброю з Угорщини, притягнуто до кримінальної відповідальності (ФОТО)

7 червня 2021 року набрав законної сили вирок суду щодо громадянина України, який влітку минулого року здійснив спробу незаконного ввезення в Україну партії холодної зброї.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ДПСУ.

Нагадаємо, що наприкінці серпня 2020 року у пункті пропуску «Тиса», що на кордонів з Угорщиною, під час огляду автомобіля марки «Volkswagen» прикордонний наряд спільно з митниками виявив 43 ножі, які мають ознаки холодної зброї.

Згодом, спільними зусиллями співробітників оперативно-розшукових підрозділів Чопського прикордонного загону та Управління Служби безпеки України в Закарпатській області, під процесуальним керівництвом Закарпатської обласної прокуратури, було задокументовано факт контрабандного переміщення через державний кордон України 43 ножів, що підпадають під категорію «холодна зброя».

На підставі зібраних доказів, суд визнав перевізника холодної зброї винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.201 КК України «Контрабанда», та призначив йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим терміном 1 рік.