Перемир'я нема? ОБСЄ нарахувала майже 80 порушень за добу з боку окупантів

СММ ОБСЄ зафіксувала протягом минулої доби 53 порушення режиму припинення вогню у Донецькій області. Натомість, на Луганщині зафіксували 23.

Про це йдеться у щоденному звіті № 131/2021, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ) 8 червня 2021 року.

"У Донецькій області СММ зафіксувала 53 порушення режиму припинення вогню, зокрема 14 вибухів невизначеного походження", - йдеться у звіті.

Більшість порушень режиму припинення вогню сталися у ніч проти 7 червня на північний схід від населених пунктів Майорськ (підконтрольний урядові, 45 км на північний схід від Донецька).

За попередню добу на Донеччині було зафіксували 62 порушення.

"У Луганській області Місія зафіксувала 23 порушення режиму припинення вогню (жодного вибуху)", - повідомили в СММ.

Всі порушення режиму припинення вогню сталися на північний захід від населеного пункту Обозне (непідконтрольний урядові, 18 км на північ від Луганська). За попередню добу у цій області було зафіксовано 76 таких порушень.

Нагадаємо:

Протягом минулої доби, 8 червня, в районі проведення операції Об'єднаних сил, російські бойовики 6 разів порушували режим припинення вогню. Подробиці щодо обстрілу українських позицій читайте у матеріалі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.