У Карпатах вдруге за тиждень сейсмологи зафіксували землетрус

Землетрус у Карпатах зафіксували в районі села Пасічна Надвірнянського району. Співробітники ДСНС аналізують ситуацію у Івано-Франківській області.

Підземний поштовх визначено на рівні близько 2,6 бала за шкалою Ріхтера. Про це 9 червня повідомили у пресслужбі відомства.

Природне лихо відбулося без негативних наслідків для громадян. Внаслідок події постраждалих немає. Вимірювальні прилади сейсмічної станції Карпатського регіону зафіксували землетрус 8 червня о 16.32.

Це вже вдруге за тиждень землетрус фіксують у Карпатах. Востаннє підземні поштовхи були 4 червня. Землетрус також фіксували за магнітудою близько 2 балів за шкалою Ріхтера. Він стався поблизу села Манява Богородчанського району Івано-Франківської області. Фахівці вивчають ситуацію та подробиці стихійної аномалії задля прогнозування у майбутньому.

ASPI news повідомляло, що на території Румунії у Карпатах зафіксували потужній землетрус. Також на Балканах стався потужний землетрус. Внаслідок підземних поштовхів виявили сотні поранених громадян. Загалом шестеро людей загинули.