Верховний суд ухвалив остаточне рішення щодо землі охоронців Медведчука на Трухановому острові

Офіс генерального прокурора повідомив, що завдяки прокуратурі громаді Києва повернуто,16 га землі на Трухановому острові. Вартість землі оцінена у понад 25 мільйонів гривень. 

Прокурорами Офісу Генерального прокурора у Верховному  суді доведено обґрунтованість позову про повернення Київській міській раді земельної ділянки площею 1,16 га на Трухановому острові у місті Києві вартістю понад 25 млн грн.

Прокуратурою встановила  факт безпідставного зайняття громадською  організацією цієї землі та обмеження вільного доступу мешканців до річки Десенка через встановлення паркану та використання будівель і споруд на ділянці без правовстановлювальних документів. За даними розслідування Bihus.info, йдеться про понад 11 тисяч квадратних метрів території Труханового острова, яку захопили соратники голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, власники приватного охоронного агентства "Шторм".

Київська міська прокуратура довела в суді, що міськрада не приймала жодних рішень щодо передачі земельної ділянки у користування або власність громадській організації. Також немає дозвільних документів на проведення будівельних робіт.

Раніше повідомлялося, що в  мережі з'явилися скандальні плівки розмов Медведчука з російською владою. Нагадаємо, нардепа Віктора Медведчука і його соратника Тараса Козака підозрюють у державній зраді.