Підприємиця з Костополя спростувала побиття літньої жінки (ВІДЕО)

Учасниця конфлікту з пенсіонеркою через стихійну торгівлю, який стався днями у Костополі, розповіла свою версію розвитку подій.

Нагадаємо, 4 червня у Костополі стався конфлікт між пенсіонеркою, яка продавала продукти на вулиці та власницею закладу, який знаходиться поруч. Зі слів 64-річної жінки, підприємиця розбила об її голову банку сметани. У поліції повідомили, що конфлікт виник через стихійну торгівлю.

На своїй сторінці у Фейсбуці підприємиця Аля Муха записала відео та розповіла як усе було насправді.

– З третього червня жінка провокувала мене, обзиваючи мене та моїх близьких різними словами. З чого все почалося? Ми виставили свою рекламу, а вона виставила свій товар на продаж на вулиці. Я ніколи не була проти того, щоб люди там торгували. Вона відсунула нашу рекламу та магазину, що торгує айфонами. Вона не говорить, а кричить, матюкається, обзиває людей. Після чергових криків я викликала поліцію. Жінка також опублікувала відео спілкування пенсіонерки з патрульними. Підприємиця каже, що торговка сметаною проклинала її та рідних, залякала її 4-річного сина. І такі конфлікти, за її словами, у тої жінки виникали й з іншими підприємцями. Після чергової лайки, підприємиця схопила банку сметани, а пенсіонерка вибила її з рук. Таким чином, вийшло, що підприємиця не навмисно нанесла травму літній жінці.

Після публікації про те, що підприємиця розбила банку зі сметаною об голову літньої жінки, у соцмережах викликало обурення. В коментарях її ображали, обзивали, засуджували її дії та навіть проклинали. Тому, власне, Алла Муха й опублікувала відеозвернення своєї версії тих подій. Після цього, думки коментаторів кардинально змінилися.