У Почаєві невідомий на скутері збив 16-річну дівчину

8 червня медики швидкої Тернопільщини обслужили 299 викликів до пацієнтів, здійснили 119 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 126 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 42 пацієнти. За минулу добу в службі швидкої краю зафіксовано 6 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 4 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід звернулося ще 5 пацієнтів, 3 госпіталізовано.

За останню добу поменшало викликів до ковідних пацієнтів. Найбільше, як завжди, було виїздів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на побутові травмування, ДТП, побиття та нещасні випадки.

Так, районна бригада швидкої виїжджала у м. Почаїв, на місце аварії. На трасі Почаїв-Кременець невідомий на скутері збив 16-річну дівчину. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано у Кременецьку райлікарню.

Швидка виїжджала на вул. К. Савури в Тернополі, до 34-річного пацієнта. Із різаною раною виличної ділянки голови та правої кисті потерпілого, після наданої медичної допомоги, доставлено у травмопункт. Обставини поранення з’ясовують працівники поліції.

Бригада швидкої виїжджала у с. Гаї Розтоцькі Зборівського району, до 48-річного пацієнта. Чоловік отримав травмування за невідомих обставин. Його знайшли непритомного на сходовій клітці. У важкому стані, із закритою черепно-мозковою травмою, множинними травмами грудної клітки, переломом ребер зліва, у стані коми потерпілого, після оперативно наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню, повідомив Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.