У Києві на зупинці громадського транспорту зловмисник з ножем напав дівчину: подробиці порятунку від поліції (Фото)

Співробітник  ДСНС Олександр Хоменко врятував дівчину, на яку у Києві на зупинці громадського транспорту напав чоловік. Хоменко отримав поранення ножем, але врятував дівчині життя.

У Голосіївському районі столиці рятувальник Головного управління ДСНС України у Київській області з вікна маршрутки побачив, що на зупинці  громадського транспорту зловмисник схопив дівчину за волосся і намагається повалити на землю. Хоменко миттєво вибіг з маршрутки та відштовхнув нападника від дівчини. Зав'язалася боротьба, адже у нападника був ніж, яким він сильно травмував Хоменку руку. Стікаючи кров’ю, Хоменко тримав нападника на землі, а перехожі викликали поліцію.

Вже через кілька днів молода дівчина, на яку було скоєно напад психічно хворим чоловіком, знайшла свого рятівника та висловила слова вдячності. В МВС зазначили, що у 2018 році Олександра Хоменка було відзначено у номінації «Герой - рятувальник року». Тоді чоловік став свідком ДТП і не розгубившись, витяг водія з палаючого авто та пасажирку з заднього сидіння.

Раніше повідомлялося, що у Києві чоловік з ножем напав на місцевого мешканця. ASPI news повідомляло, що наркоман з ножем напав на вагітну у Переяславі на Київщині.