На Заході України силовики заблокували канал нелегальної міграції іноземців до Євросоюзу

Співробітники силових українських відомств припинили схему переправлення громадян з країн з підвищеною терористичною загрозою в країни Євросоюзу. "Коридор "був організований жителями Закарпатської, Київської та Чернівецької областей за сприяння вихідця з Афганістану, який шукав "клієнтів" для міграції.

Про це в середу, 9 червня, повідомило Міністерство внутрішніх справ, зазначивши, що вартість за "послугу" становила від $3 до 6 тис.з людини. "Коридор" через "зелений" кордон діяв з листопада 2020 року.

Було припинено 6 спроб нелегального переправлення через державний кордон України майже 20 іноземців. Деякі з нелегальних мігрантів вже депортовані з України.

В рамках кримінального провадження проведено ряд обшуків за місцями проживання фігурантів. Двом особам повідомлено про підозру за частиною 2 статті 332 (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. Дії караються позбавленням волі на строк від п'яти до семи років.

Раніше СБУ викрила і заблокувала в Луганській і Закарпатській областях канали нелегальної міграції. Серед мігрантів, які потрапляли в Україну, були вихідці з країн з підвищеною терористичною загрозою.

Також повідомлялося, що повна вантажівка іноземців, які планували нелегально потрапити в Євросоюз, були виявлені прикордонниками під час огляду плавзасобу в Чорноморську. У вантажівці, яка перебувала на прибулому з Туреччини поромі, перебувало 13 нелегалів.