Посадовцю Укрзалізниці повідомили про підозру через заволодіння понад 1,4 млн грн

Прокурори повідомили про підозру заступнику одного з начальників виробничого підрозділу Конотопська дистанція колії регіональної філії УЗ через заволодіння понад 1,4 млн грн на ремонті електрогенераторів.

Про це передає ОГПУ.

«За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрито та повідомлено про підозру заступнику одного з начальників виробничого підрозділу Конотопська дистанція колії регіональної філії „Південно-Західна залізниця“ АТ „Українська залізниця“ за фактом службового підроблення та замаху на заволодіння державними коштами в особливо великих розмірах (ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 191 КК України)», — йдеться в повідомленні.

Так, за даними слідства, упродовж 2018 — 2019 років службовець за попередньою змовою групою осіб підписав підроблені офіційні документи щодо капітального ремонту 62 електрогенераторів, хоча насправді такі роботи не виконувалися.

«У подальшому, з метою приховування своїх злочинних дій та заволодіння коштами АТ „Укрзалізниця“, він закупив 62 нових електрогенератори виробництва Китайської Народної Республіки загальною вартістю понад 1,4 млн грн, які не відповідали технічним характеристиками тих електрогенераторів, щодо яких планувався капітальний ремонт», — йдеться в повідомленні.

Наразі проводяться слідчі дії, встановлюються інші особи, причетні до вчинення кримінального правопорушення.