Скандальний харківський бізнесмен Кучко неодноразово попадався на контрабанді товарів, – ЗМІ

У червні 2020 року в Солом'янському районному суді Києва розглядалися адміністративні матеріали про порушення митних правил з боку компаній ПП "Карго Тренд", ПП "Тачберг", ПП "Техно Канстракшен", які належать Кучко.

Справа ще розглядається в суді, але з оприлюднених в ході слухань протоколів стало відомо, що компанії Кучка систематично порушували правила ввезення товарів, що призвело до заниження митних і податкових платежів до бюджету держави.

Тільки за 2016 рік зафіксовано 13 випадків порушень ч.1 ст.483 Митного кодексу України "Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю".

Компанії ПП "Карго Тренд", ПП "Тачберг", ПП "Техно Канстракшен" займаються імпортом дорогих меблів, сантехніки, плитки та аксесуарів з Італії, Німеччини та інших країн. При цьому ціни при ввезенні в Україну занижувалися в десятки разів.

Наприклад, у справі №760/3894/20 відповідно до поданої ПП "Карго Тренд" декларації вартість товару склала 6 850,79 доларів США, а за інформацією митних органів Італії при експорті вказано вартість 87 576,99 євро.

Раніше ЗМІ писали про обшуки, які пройшли в меблевому салоні "Венеція" та офісі Сергія Кучка. Його підозрюють в систематичному обмані клієнтів і шахрайстві в особливо великих розмірах.