На Буковині ліквідували канал переправки нелегалів з Азії

За переміщення кожного нелегала переправники брали від 3 до 6 тисяч доларів США. Про це пише ІА АСС з посиланням на сайт Держприкордонслужби.

Оперативники Держприкордонслужби встановили, що з листопада 2020 року цим каналом організатори намагалися нелегально переправити в Угорщину та Румунію понад два десятки незаконних мігрантів, які прибували в Україну, як студенти.

«Під час слідства вдалось встановити адреси перебування та проживання учасників злочинного угруповання. Санкціоновані обшуки, які відбулися сьогодні вранці, провели за 9 адресами фігурантів кримінального провадження у Києві, Чернівцях та населених пунктах Тячівського та Хустського районів Закарпаття», - інформують прикордонники.

Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили докази протиправної діяльності фігурантів: електронні носії інформації, радіостанції, блокнот із чорновими записами підозрюваних, мобільні телефони та значні суми грошей у різній валюті, а також документи та запрошення на навчання громадян Афганістану, пакети з невідомою речовиною темного кольору.

Наші новини є у Facebook

Наразі двом фігурантам кримінальної справи оголошено про підозру.

У разі доведення вини підозрюваних, їм загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3 років.