У Києві на мосту врятували одразу двох самогубців

У Києві правоохоронці врятували двох мешканців столиці, які намагалися вкоротити собі життя на Південному мосту.

Поліцейські зняли одного чоловіка з билець мосту, а потім працівники річкової поліції та рятувальники на службовому катері врятували іншого з води, - повідомляє УНІАН.

Про самогубців правоохоронці дізналися від очевидців. Спочатку один з перехожих зателефонував на "102" та розповів, що на Південному мосту за бильцями стоїть невідомий і погрожує стрибнути у Дніпро.

На місце приїхав екіпаж працівників полку поліції особливого призначення, працівники річкової поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Як розповів заступник командира взводу №1 роти № 4 полку особливого призначення №1 ГУНП у м. Києві Олександр Бабчук, поліцейські оцінили ризики ситуації та можливий перебіг події, а відтак діяли дуже швидко, адже від їх професійних дій залежало життя людини.

За кілька хвилин правоохоронці змогли перемістити 22-річного молодика на безпечне місце і залишалися з ним до приїзду лікарів.

Водночас водії, які проїжджали повз, сказали поліції, що за кілька метрів з цього ж мосту впав ще один чоловік.

"Ми одразу підійшли до місця орієнтовного падіння та скоординували рятувальників, які на службовому катері врятували 37-річного громадянина з води. Надалі чоловіка передали лікарям швидкої допомоги, які госпіталізували його у стаціонар", - повідомив заступник командира взводу спецпризначенців.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/kyiv/u-kiyevi-na-mostu-kopi-vryatuvali-odrazu-dvoh-samogubciv-video-novini-kiyeva-11448661.html

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/kyiv/u-kiyevi-na-mostu-kopi-vryatuvali-odrazu-dvoh-samogubciv-video-novini-kiyeva-11448661.html