Дівчину, яку підозрюють у вбивстві брата на Кіровоградщині, залишили під вартою

21-річну уродженку Піщаного Броду Добровеличківського району, яку підозрюють у вбивстві 9-річного брата, залишили під вартою.

Про це йдеться в матеріалах Кропивницького апеляційного суду, передає Златопіль.

Нагадаємо, пригода сталася 30 березня 2021 року. Брат з сестрою посварилися через те, що хлопчик не хотів допомагати по господарству. Дівчина розлютилася і побила його. Від отриманих ушкоджень потерпілий помер. Підозрювану взяли під варту.

В апеляційній скарзі захисниця підозрюваної просила скасувати ухвалу слідчого судді та постановити нову ухвалу, якою її підзахисній обрати запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Вона наголосила, що дівчина має постійне місце проживання на території Піщанобрідської ОТГ, раніше до кримінальної відповідальності не притягувалася, з місця реєстрації не знімалася, має міцні соціальні зв’язки та позитивні характеристики.

Враховуючи обставини, апеляційний суд наголосив на наявності суспільного інтересу до цієї справи. Попри презумпцію невинуватості, «суспільний інтерес переважає принцип поваги до особистої свободи підозрюваної. При цьому, колегія суддів оцінює суворість можливого призначеного покарання в подальшому та визнає за реальну небезпеку ухилення від правосуддя у разі зміни запобіжного заходу».

Тож апеляційну скаргу захисниці підозрюваної залишили без задоволення. Ухвалу Ленінського районного суду, якою дівчині продовжили запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 24 липня 2021 включно, без визначення розміру застави, залишили без змін.