Трагічна смерть військової: ЗСУ розкрили деталі

128-ма окрема гірсько-штурмова бригада ЗСУ повідомила про трагічну загибель військової. Командування бригади висловило щирі та глибокі співчуття рідним та близьким загиблої військової. 

Військовослужбовиця 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади загинула 9 червня під час виконання службових обов’язків. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив "Закарпатський Легіон - 128 ОГШБр ЗСУ". За даними віськових, трагедія сталася 9 червня в районі відповідальності підрозділів легіону. "Під час виконання службових обов’язків трагічно загинула військовослужбовець нашої бригади", - йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що українець проходив військову службу у лавах так званої "народної міліції ЛНР" та з 2020 року був завербований співробітниками ФСБ РФ для виконання розвідувально-терористичної діяльності на території України. У Сєвєродонецьку терорист планував підірвати автомобіль керівника інституту з розробки новітньої військової техніки для ЗСУ. Також ASPI news повідомляло, що російські диверсанти намагались розпилити хлор в місці дислокації ЗСУ на Луганщині.