Київський Арт-Причал заявив про рейдерське захоплення

10 червня о п’ятій ранку до простору «Арт-Причал» на вулиці Набережно-Хрещатицькій увірвалися молоді чоловіки у балаклавах і захопили приміщення. Про це заявив на Громадському радіо Дмитро Пшеслинський, заступник директора «Голосіївської інвестиційної компанії», яка є інвестором простору.

За його словами, люди у балаклавах виставили охоронця і зайняли приміщення. У приміщенні вже змінили замки.

Ці люди мали з собою рішення суду про те, що одеська компанія «Ордер Прайм» заборгувала іншій 348 тисяч гривень, і нібито їй належить приміщення у Києві. За словами Пшеслинського, адреса цього приміщення та адреса Арт-Причалу не збігаються.

«Ми викликали поліцію, ми розраховували, що поліція звільнить нам це приміщення. Поліція на словах признала, що ми дійсно там проводимо законну діяльність, але вони не мають права силовим шляхом проникати та виселяти звідти людей. Ми пишемо заяву і готуємо пакет документів для поліції, й після цього буде прийняте рішення», – повідомив він.

Пшеслинський зауважив, що Арт-Причал, розташований під Новогаванським мостом, є комунальною власністю міста. КМДА за конкурсом залучила «Голосіївську інвестиційну компанію» як інвесторів до облаштування артгалереї.