У Києві на 10 років можуть засудити жінку, яка сфальсифікувала виборчу документацію

Йдеться про фальсифікацію деяких результатів місцевих виборів, які відбулися у жовтні минулого року, повідомили у поліції Києва.

У поле зору правоохоронців потрапила голова дільничної виборчої комісії Дарницького району. Встановлено, що правопорушниця навмисно внесла у виборчий протокол неправдиву інформацію та подала його до комісії.

"До поліції Києва надійшла інформація про те, що під час здачі виборчої документації виявлені порушення. Голова територіальної виборчої комісії повідомила про арифметичну помилку у протоколі", - повідомили у поліції.

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко зазначив, що правоохоронці опитали голову територіальної виборчої комісії, яка повідомила, що під час перевірки результатів голосування офіційний спостерігач виявив неточність у підрахунку голосів за дві партійні організації.

"Після виявлення розбіжностей у підрахунку голосів голові дільничної виборчій комісії було запропоновано виправити неточності. Однак у новий бланк протоколу жінка знову внесла неправдиві відомості, при цьому членам своєї комісії вона повідомила, що протоколи прийняті без зауважень. Ми задокументували цей факт, вилучили вказану документацію та направили її на почеркознавчу експертизу, яка підтвердила факт фальсифікації протоколу", - сказав Крищенко.

Наразі ці дані внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 158-3 ККУ (Фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації). Правопорушниці повідомлено про підозру у скоєнні злочину, за який передбачено позбавлення волі до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

Нагадаємо, у Києві заблокували ботоферму, яка працювала на замовлення Росії та деяких українських політсил.

Фогто: Фейсбук