На Рівненщині засудили чоловіка за неодноразове зґвалтування 10-річної падчерки

Вироком Здолбунівського районного суду 32-річного острожанина визнано винним у неодноразовому вчиненні злочинів проти статевої свободи щодо своєї десятирічної падчерки.

Як повідомили у прес-службі Рівненської обласної прокуратури, чоловікові інкримінують ч. 2 ст. 156, ч. 6 ст. 153, ч. 6 ст. 152 Кримінального кодексу.

Слідством встановлено чотири епізоди насильства над дівчинкою.

«Під час досудового розслідування зібрано достатньо доказів та у суді прокурором Острозького відділу Здолбунівської окружної прокуратури доведено, що чоловік вчиняв розпусні дії, сексуальне насильство та ґвалтував малолітню доньку своєї співмешканки і фільмував це на відео. Дівчинка мовчала, боячись розповсюджень відеозаписів, які у червні минулого року випадково побачила в телефоні чоловіка матір дитини, про що одразу повідомила до поліції. Слідством встановлено чотири епізоди насильства над дівчинкою», - йдеться у повідомленні.

За результатом судового розгляду колегія суддів повністю підтримала позицію прокуратури і призначила чоловікові покарання - довічне позбавлення волі.

Крім того, задоволено також і цивільний позов потерпілої на загальну суму 200 тис. грн.

Вирок законної сили ще не набрав. Сторони можуть оскаржити його в апеляційному суді.