На Закарпатті керівника установи виконання покарань підозрюють у розтраті грошей

Як інформує Depo.Закарпаття з посиланням на пресслужбу Закарпатської обласної прокуратури, у четвер, 10 червня, прокурором обласної прокуратури оголошено про підозру у розтраті понад 165 тис. грн державних коштів одному з керівників державної установи "Закарпатська установа виконання покарань (№9)".

У прокуратурі додають, що фінансування діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України та інших джерел, передбачених законом. За інформацією слідства, у грудні 2019 під час здійснення капітального ремонту режимного корпусу установи виконання покарань було укладено договір генпідряду між товариством-виконавцем робіт та державною установою "УВП № 9" в особі одного з її керівників.

Встановлено, що вартість фактично виконаних товариством будівельних робіт, яка вказана у документах про вартість виконаних робіт та витрат по капітальному ремонту є завищеною на загальну суму понад 165 тис. грн у зв’язку із необґрунтованим списанням будівельних матеріалів, завищенням обсягу і вартості виконаних будівельних робіт зазначених в актах приймання будівельних робіт тощо.

Відповідно, діями керівництва "УВП № 9" та невстановленої на даний час особи, державній установі завдано збитків на загальну суму понад 165 тис. грн.

Зараз вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу, прокуратура наполягатиме на триманні під вартою.

Нагадаємо, прикордонники оприлюднили відео ліквідації каналу незаконної міграції на Закарпатті. Злочинці переправляли до ЄС громадан країн Азії під виглядом студентів.