Символ боротьби за незалежність: в Одесі невідомі підпалили червоно-чорний прапор

Вночі 10 червня в Одесі підпалили червоно-чорний прапор на меморіалі активістам Євромайдану. Цей прапор вважається символом боротьби України за свою незалежність.

Про це повідомив активіст Дем’ян Ганул.

Як можна побачити на опублікованому Ганулом фото, у прапорі пропалили велику дірку. Активіст зазначив, що це місце своєрідний меморіал хлопцям які віддали життя за мирну Одесу.

“Недопустимо щоб посібники терористів дозволяли собі подібні диверсії, їхнє місце у в’язниці, або за межами України”, - заявив Ганул.

Активіст звернувся до Національної поліції Одеської області і СБУ, попросивши швидко відреагувати. Крім того, Ганул запропонував заплатити за інформацію про вандалів, які пошкодили меморіал.

Довідка. Червоно-чорний прапор є символом визвольної боротьби українського народу - його використовували запорізькі козаки, січові стрільці, вояки Української повстанської армії

Нагадаємо:

На Преображенській, 42, до двоповерхової будівлі прибудували ще одну, на цей раз - триповерхову. Звичайно, ті, хто спотворили історичну будівлю в центрі міста, дозвільних документів не мали.

8 червня о 06:00, за інформацією ОНУ ім. Мечникова, на його територію (за адресою: м. Одеса, Шампанський провулок, 2), поваливши огорожу, в'їхала будівельна техніка у супроводі “приватної охорони”. МОН України тримає ситуацію щодо конфлікту на території ОНУ під постійним контролем та сприятиме університету у відстоюванні інтересів у правовому полі.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE Odesa.