У київському центрі "Арт-Причал" заявили про рейдерське захоплення

Про це сказав заступник директора ТОВ "Голосіївська інвестиційна компанія" Дмитро Пшеслинський, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Громадське радіо.

За його словами, 8 червня о 5 ранку до приміщення прийшли молоді люди у балаклавах, виставили охоронця і зайняли приміщення. У приміщенні вже змінили замки.

"Арт- причал — це підмостовий простір Новогаванського мосту, там КМДА по конкурсу залучила нас як інвесторів до облаштування арт-галереї і по факту цей простір є комунальною власністю міста, а люди прийшли з якимось рішенням суду і стверджують, що це приміщення має адресу, якої в Києві не існує, департамент архітектури дав нам таку відповідь, нас виставили, ніби вони тепер власники", — заявив Пшеслинський.

Він розповів, що у рішенні суду, яке показали молодики, йдеться про те, що "одна компанія винна іншій 348 тисяч гривень і суддя вирішив стягнути ці кошти з компанії. Компанія називається ТОВ "Ордер Прайм". Компанія зареєстрована в Одесі, а приміщення, яке нібито їм належить за електронним реєстром на нерухомість зареєстроване у Києві".

"У цьому рішенні суду не вказано навіть їхнє фальшиве приміщення, адреса, взагалі нічого не вказано, але вони якимось чином внесли у електронний реєстр майнових прав це приміщення, якого нема. Зараз вони стверджують, що це їхнє приміщення, хоча їхня і адреса, і наша ніяк не співпадають", – наголосив Пшеслинський.

За його словами, поліцейські, які прибули на виклик, заявили, що не мають права силою виселяти звідти людей.

"Ми викликали поліцію, ми розраховували, що поліція звільнить нам це приміщення, поліція на словах признала, що ми дійсно там проводимо законну діяльність, але вони не мають права силовим шляхом проникати та виселяти звідти людей, ми пишемо заяву і готуємо пакет документів для поліції і після цього буде прийняте рішення", – сказав Пшеслинський.