У ДФС розповіли про хід розслідування фактів корупції у Кличка та його оточення

Державна фіскальна служба (ДФС) вчергове відзвітувала про масштабну корупцію, яка розрослася в Києві за каденцію голови КМДА Віталія Кличка.

Як стало відомо KV з брифінгу голови ДФС Вадима Мельника, на даний момент Служба розслідує порушення щодо збитків бюджету міста на суму 160 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” “Наразі накладаються арешти на банківські рахунки компаній, які є субпідрядниками та фігурантами кримінальних проваджень, допитуються свідки, проводиться ряд інших слідчих дій. Триває проведення 3 судово-економічних експертиз, 4 будівельно-технічних експертиз. На сьогодні маємо вагомий результат у доведенні нанесені збитків. Саме за результатами проведення судово-економічної експертизи в одному із кримінальних проваджень отримано висновок згідно якому завдано збитків в сумі 19 млн 500 тисяч гривень – повністю підтверджена”, – зазначив Мельник.

За словами голови ДФС, за результатами роботи слідчих кримінальне провадження з обвинувачувальним актом відносно засновника та директора одного із товариств, яке виступало субпідрядником, але фактично робіт не виконувала, спрямовано до суду.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Подписаться

“На рахунок цього підприємства було перераховано кошти із бюджету міста Києва в сумі 1 млн 700 тис. гривен. До кінця наступного тижня слідчими ДФС заплановано ще одна передача кримінального провадження з обвинувальним актом до суду відносно діяльності подібного фіктивного об’єкта, якими роботи фактично не проводилися, але на рахунок яких також перераховувалися бюджетні кошти. Наразі сума попередньо встановлених збитків, які нанесені бюджету Києва та держави, сягають понад 160 млн грн”, – зауважив Вадим Мельник.

Нагадаємо, на минулому брифінгу щодо корупції в відомстві Кличка, який відбувся 28 травня, голова ДФС розповів, що з 11 до 27 травня було проведено 40 обшуків та до 100 допитів.

КиевVласть