На Тернопільщині загинув 15-річний мотоцикліст

9 червня медики швидкої Тернопільщини обслужили 261 виклик до пацієнтів, здійснили 95 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 118 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 38 пацієнтів. За минулу добу в службі швидкої краю зафіксовано 9 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 5 ковідних пацієнти. З підозрою на ковід звернулося ще 5 пацієнтів, 2 госпіталізовано.

За останню добу трішки побільшало викликів до ковідних пацієнтів. Найбільше, як завжди, було виїздів до хронічних хворих та на критичні стани. Також побільшало викликів на побутові травмування, ДТП, побиття та нещасні випадки.

Так, бригада швидкої виїжджала на вул. Коновальця в Тернополі, до 42-річного пацієнта. Із рваною раною верхньої губи пацієнта, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в університетську лікарню. Обставини травмувань з’ясовують працівники поліції.

10 червня, о 4.01, районна бригада швидкої виїжджала у село Підгайці на місце аварії, де уже не змогла надати допомогу 15-річному пацієнтові. Хлопець-мотоцикліст врізався у вантажний автомобіль. Медики змушені були констатували біологічну смерть, що настала від травм, несумісних із життям, до прибуття бригади швидкої, повідомив Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.