У Черкасах загинула школярка

Пішла з життя учениця 8 класу Черкаської загальноосвітньої школи № 2. Причини смерті дитини наразі з’ясовуються компетентними органами. Про це повідомляють на сайті міськради.

Інформацію у коментарі «ВиЧЕрпно» підтвердила речниця ГУНП у Черкаській області Зоя Вовк. За її словами нині на місці працюють слідчі та встановлюють обставини смерті. Також відзначила, що подія сталася сьогодні, проте не на території школи.

Нагадаємо, за останній час це не перший випадок смерті школярів. 27 травня повісився учень 9-го класу цієї ж школи №2. А також 19 квітня учень 9 класу під час тренування з кульової стрільби отримав поранення в той час, коли тренер-викладач вийшов з приміщення тиру. Хлопець місяць перебував у Черкаській обласній дитячій лікарні. Йому зробили операцію, кулю вдалося дістати з голови. 19 травня хлопець Артем помер.

– Керівництво міста висловлює щирі співчуття родині загиблої дівчинки. Викликає занепокоєння той факт, що це вже другий подібний інцидент у цій школі за досить короткий термін. Наразі маємо доручення міського голови розібратися із причинами випадку, – наголосила заступниця міського голови Марина Гаркава.