У столичному аеропорту Жуляни митниця виявила велику контрабанду побутових товарів з Китаю

Митниця припинила спробу ввезення в Україну 2 тонни незадекларованого товару з Китаю. Декларант спробував приховати "надлишок" вантажу, оформивши в документі неточну вагу вантажу.

Про це в четвер, 9 червня, повідомила Державна митна служба України. Повідомляється, що митний огляд проводився 24 травня на митному посту "Аеропорт Київ" (Жуляни). У документах до вантажу було зазначено, що в транспортному засобі везуть прилади електромеханічні індивідуального використання та Посуд кухонний Алюмінієвий в асортименті.

У митниці зазначили, що під час перевірки виявили невідповідність ваги алюмінієвого посуду. В реальності її було на 2 тонни більше, ніж вказали в декларації.

Вартість незадекларованого товару тепер буде визначена експертом. За вказаним фактом Київською митницею Держмитслужби щодо декларанта складено протокол про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України. Безпосередні предмети правопорушення вилучені

У митниці також вказали на те, що перед подачею митної декларації з метою внесення перевірених відомостей про товар декларант має право здійснювати фізичний огляд товарів, однак цим правом він не скористався. Також правоохоронці нагадали, що з моменту подання митної декларації до митного оформлення декларант несе юридичну відповідальність за правдивість заявлених даних.

Нагадаємо, 2 дні тому столичні митники затримали понад півсотні американських кольорових діамантів. Посилка належним чином не була задекларована.ASPI news повідомляло, що кияни у незвичний спосіб вирішили обманути митників "Борисполя" та заховали діаманти заховали у спідній білизні. Також у Києві чоловік обміняв 20 тисяч доларів на сувенірні гривні.