НАБУ обшукує лікарні "Укрзалізниці": що сталося

Національне антикорупційне бюро проводить обшуки в лікарнях "Укрзалізниці" через справу про заволодіння грошима, виділеними на лікування пацієнтів з COVID-19. Йдеться про лікувальні заклади у Києві та інших містах.

Про це повідомили у пресслужбі УЗ.

Слідчі дії тривають в адміністративних приміщеннях, на лікування пацієнтів це не впливає.

Правоохоронці розслідують справу про заволодіння 60 млн гривень, які Національна служба здоров’я виділила лікарням "Укрзалізниці". Однак, за даними слідства, заклади не лікували хворих на COVID-19.

Згодом в УЗ повідомили, що "усіляко сприяють слідчим діям НАБУ". Зокрема, слідчим надали доступ до усіх приміщень, передбачених ухвалою суду для обшуків. Зазначається, що посадовці "Центру охорони здоров’я" АТ "Укрзалізниця" підозрюються у спробі у період з вересня по грудень 2020 року, закупити послуги ПЛР-тестування за завищеними цінами. Їх тоді призупинив департамент категорійного управління та служба безпеки Укрзалізниці.

Нагадаємо:

У приміщенні комунального підприємства "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" проводяться обшуки. Слідчі дії проводять у справі, що стосується будівництва Подільського мосту.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE.