На Закарпатті військового посадовця затримали на хабарі

На Закарпатті за отримання хабара та вимагання затримали військового посадовця Іршавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Про це повідомляє прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

«За даними слідства, посадовець одержав 3000 доларів США хабаря від батька двох призовників. Кошти призначалися за відтермінування призову на строкову військову службу його синів та подальше їх звільнення від призову за станом здоров’я», ‒ йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, наразі тривають слідчі дії. Вирішуються питання щодо повідомлення затриманому про підозру, обрання запобіжного заходу та звільнення з займаної посади.

Також слідство вивчає можливу причетність до скоєння правопорушення інших співробітників районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також правоохоронних органів.

Відзначається, що заходи щодо викриття правопорушення здійснювалися прокурорами спільно зі слідчими Територіального управління ДБР Львова за матеріалами та спільно зі співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Закарпатській області.