На Хмельниччині продали продуктів невідомого походження на 35 млн грн

Податківці викрили схему ухилення від сплати податків при реалізації продуктів харчування невідомого походження, передає Depo.Хмельницький за інформацією пресслужби ДПС України.

У ході проведення документальної перевірки товариства з обмеженою відповідальністю фахівці ГУ ДПС у Хмельницькій області викрили розгалужену тіньову схему ухилення від сплати податків, що полягала у здійсненні реалізації продукції іноземного виробництва кінцевим споживачам з використанням відомої торговельної марки.

Продукти харчування реалізовувались через мережу магазинів у низці областей України із залученням 35 підконтрольних фізичних осіб - підприємців.

Податківцями зібрано докази, які свідчать, що підприємці самостійну господарську діяльність не здійснювали, не мали найманих осіб, а були при цьому рядовими працівниками підприємства та інших суб’єктів господарювання. Також у ході перевірки  встановлено, що ФОП не вели первинний облік результатів діяльності та не надали жодних підтверджуючих документів. Легальність ввезення товару на митну територію України документально не підтверджена.

За результатами податкової перевірки зроблено висновок, що доходи підприємців фактично є доходами юридичної особи, які не оподатковувалися податком на прибуток та податком на додану вартість. За наслідками перевірки підприємству донараховано понад 35 млн грн.

Матеріали перевірки передано до правоохоронних органів для прийняття відповідного рішення.

Нагадаємо, на Хмельниччині СБУшники викрили схему вирубки та збуту цінної деревини.