200 грн за розбите обличчя. У дівчини в прокатному самокаті відмовили гальма (ФОТО)

Як розповів у Facebook Владислав – друг травмованої дівчини Аліси – подія сталася неподалік Маріїнського парку. Дівчині довелося стрибати з некерованого самоката на ходу, щоб не втрапити під машину.

“Її подорож з роботи додому закінчилась швидкою допомогою та обличчям в крові. Чому так сталося? Все дуже просто, у самокату відмовили гальма. Прямо під час з‘їзду з невеличкого пагорбу, неподалік Маріїнського парку. Їй довелось стрибати на ходу, щоб не втрапити під машину. Якщо ви думаєте, що це перший такий випадок — помиляєтесь. Коли вона приїхала до лікарні, у неї спитали, що ж таке сталося. І як тільки вона почала говорити про самокат, лікар перебив і вставив чотири букви — Bolt? — І після кивка Аліси медик додала — “До нас 3-4 людей щодня з цих самокатів приїжджає…”, – написав Владислав. Коли потерпіла звернулась у службу підтримки компанії Bolt, там за несправність самоката дівчині запропонували два промокоди на суму 200 гривень. Їх дівчина могла б використати на наступні поїздки. Як розповіла Аліса виданню Obozrevatel, вона надіслала у службу підтримки фото завданих травм та висновок медиків. Після чого її пообіцяли провести перевірку транспортного засобу та запропонували їй звернутися до страхової компанії, де їй зможуть компенсувати гроші, що було витрачено на медикаменти.

Нагадаємо, у Києві побили журналіста, відомого під псевдонімом Майкл Щур, за зауваження гонщику на самокаті, який летів тротуаром і не думав пригальмувати.