У Запорізькій області ділки планували створити фейкову "міську раду" і захопити органи влади (Фото)

СБУ і Нацполіція заблокували у Запорізькій області створення псевдодержавного утворення "Гуляйпільська міська рада". Фейкову міськ раду планував створити місцевий прибічник ідеології так званого "псевдонародовладдя".

Служба безпеки України задокументувала проведення учасниками псевдоутворення мітингів, на яких вони пропагували невизнання діючої української влади. Зловмисники також намагалися створити  силові групи швидкого реагування для захоплення органів влади, правоохоронних та судових структур. Вони агітували місцевих мешканців приєднуватись до "руху", брати участь у масових акціях для дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні.

Зловмисиники навіть провели збори, на яких обрали "міського голову" і "депутатів" фейкового органу місцевого самоврядування. Правоохоронці провели обшуки і вилучили у "депутатів" і "міського голови" печатки та штампи так званих "органів місцевого самоврядування", протоколи зібрань активістів, компʼютерну техніку та інші предмети і документи.

Нагадаємо, СБУ викрила діяльність російської ботоферми у Чернігові. ASPI news повідомляло, що у Києві та Запоріжжі працювала потужна "ботоферма", яку координували куратори з РФ.