Медики швидкої Тернопільщини рятували 19-річну дівчину від суїциду

10 червня медики швидкої Тернопільщини обслужили 285 викликів до пацієнтів, здійснили 113 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 117 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 45 пацієнтів. За минулудобу в службі швидкої краю зафіксовано 9 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 6 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід звернулося ще 4 пацієнтів, 2 госпіталізовано.

За останню добу трішки побільшало викликів до ковідних пацієнтів. Найбільше ж було виїздів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Також побільшало викликів на побутові травмування та нещасні випадки.

Так, 10 червня бригада швидкої виїжджала на просп. Бандери в Тернополі, до постраждалого, який не захотів назвати ні свого прізвища, ні віку. Чоловік сидів на сходах у під’їзді з розбитим носом. Швидку й поліцію викликали жителі будинку, які стверджують, що потерпілий впав на сходах і травмувався. Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, відкритим переломом кісток носа постраждалого, після оперативно наданої медичної допомоги, залишено на місці події, оскільки від госпіталізації він відмовився.

11 червня о 7.35 бригада швидкої виїжджала у с. Соборне Тернопільського району, до 19-річної пацієнтки. З метою суїциду дівчина порізала собі ліве передпліччя. Із різаною раною лівого передпліччя юну пацієнтку, після оперативно наданої медичної допомоги, доставлено у психоневрологічну лікарню, повідомив

Михайло Джус, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.