Подвійне убивство на Шепетівщині: злочинцю винесено вирок

За вбивство сестри та її співмешканця жителю Запоріжжя суд визначив 15 років позбавлення волі та зобов’язав сплатити дочці загиблих 600 тисяч гривень моральної шкоди.

Трагедія сталася у липні минулого року. Близько 19 години до Шепетівського відділу поліції звернувся житель села Серединці із повідомленням про ймовірне вбивство своєї 58-річної сусідки та її 64-річного співмешканця.

«Чоловік розповів, що сусіди другий день не з’являлися на вулиці і це його занепокоїло. Тоді він заглянув у вікно і побачив на ліжку тіла потерпілих, а у кімнаті — закривавлені стіни. На місце події невідкладно виїхали правоохоронці», - йдеться в інформації сектору комунікації поліції Хмельниччини.

Будинок був замкнений ззовні. Коли поліцейські зайшли всередину, виявили на ліжку тіла господарів із численними тілесними ушкодженнями.

[1]

Під час спілкування із місцевими жителями оперативники встановили, що до потерпілої декілька місяців тому із Запоріжжя приїхав брат, який теж жив у цьому будинку.

Далі поліцейські побачили чоловіка за будинком на городі. Спочатку він запевняв, нібито випадково тут опинився, але згодом стало зрозуміло, що саме цей чоловік причетний до подвійного вбивства.

«Як з’ясували слідчі, під час конфлікту з потерпілими зловмисник схопив молоток і спочатку убив сестру, а потім і її співмешканця, після чого зачинив будинок ззовні і зник з місця події. Добу переховувався на закинутій пожежній станції, а потім, за його словами, зголоднів і повернувся в село», - уточнили в поліції.

Нещодавно Шепетівський районний суд закінчив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав чоловіка винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 115 та п. п. 9, 13, ч. 2 ст. 115 КК України.

[1] https://www.xm-inside.com/wp-content/uploads/2021/06/e5b97660-650c-422c-b37c-7f071604e2a3.png