Екснардеп Крючков прийшов нетверезим на засідання суду

Засідання Вищого антикорупційного суду, на якому розглядають справу колишнього народного депутата, ексголови правління холдингової компанії “Енергомережі” Дмитра Крючкова, перенесли через те, що останній перебував в стані алкогольного сп’яніння, передає кореспондент УНН.

Деталі

На початку судового засідання у справі щодо заволодіння 346,22 млн грн ПАТ “Запоріжжяобленерго”, суддя ВАКС заявив, що помітив, як Крючков ледве пересувається й запитав, що з ним.

Крючков сказав, що вчора був на день народженні та пив 300 грамів горілки до 01:00.

На запитання судді, "тобто, ви прийшли до суду у стані алкогольного сп’яніння?", Крючков відповів: "Ні, таке відчуття, що залишилися ще залишки алкоголю, брехати мені немає сенсу…".

Так, ВАКС відклав засідання на 12 липня через те, що Крючков перебуває в стані алкогольного сп’яніння.

Окрім того, суддя заявив, що хотів би його притягнути до відповідальності за неповагу до суду, але вищі спеціалізовані суди таких повноважень не мають.

Доповнення

Крючкова обвинувачують в організації заволодіння 346,22 млн грн "Запоріжжяобленерго" через свою фірму ХК "Енергомережа" за договором відступлення права вимоги.

Справу вважають найгучнішою у сфері енергетики з часів незалежності України.

На думку окремих експертів, НАБУ “провалило” розслідування схем “Енергомережі”, адже головні їх фігуранти й досі не мають підозр.