На Дніпропетровщині влаштували стрілянину та уполювали кабанчика заради розваги (ФОТО)

Чи голодні? Щоразу ставимо це питання, коли мова заходить про браконьєрів, яких не спиняє ні сезон тиші, ні заборони на полювання… Патрульні Петропавлівського відділку поліції, об’їжджаючи територію, впіймали браконьєрів, повідомляє Дніпро Регіон з посиланням на petropavlivka.city.

Опівночі між селами Богдано-Вербки та Коханівкою на дорозі за порушення правил дорожнього руху зупинили мотоцикл з боковим причепом. При перевірці документів та візуальному огляді мотоцикла (на підставі ст.34 закону України «Про поліцію») в колясці виявили тушу вбитого дикого кабана вагою понад 120 кг. Керував транспортом місцевий мешканець (1968 р.н.), з ним був пасажир (1989 р.н.) теж місцевий. Обидва є власниками зареєстрованої мисливської зброї, один з них – мисливець та член організації мисливців та рибалок. Спочатку чоловіки відмовчувалися, коли ж викликали голову Петропавлівського УТМР та слідчих, зізналися, що, не зважаючи на заборону, пішли на полювання. Чоловіки спочатку вполювали звіра, відвезли зброю додому, а потім приїхали забрати саму тушу тварини. При огляді тушки, підтверджено, що тварина була вбита з мисливської рушниці, має ушкодження у вигляді вогнепальних поранень. Мисливствознавець Павлоградського лісгоспу повідомив, що збитків за незаконну здобич завдано на 40 тисяч гривень.

Зараз справа знаходиться в суді, за полювання в сезон тиші чоловікам інкримінують санкції: ст.191 ч.1 – штраф від 7 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням зброї та боєприпасів.

ст.185 ч2 – штраф від 16 до 120 неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї, якою скоєно злочин та позбавлення до 3 років права полювати. Щодо членства у спілці, чоловіка виключили з організації. Мисливці обурені його поведінкою і осуджують.

Мотоцикл та зброю у чоловіків вилучили. Труп тварини утилізували. Раніше ми писали Вкусила за руку: у Дніпрі на житловому масиві Тополя собака напала на дівчину