На хабарі затримали ще одного посадовця Пенсійного фонду Черкащини

Керівниця структурного підрозділу Пенсійного фонду України забажала «посприяти» особі шляхом підбурення до надання хабаря 1700 доларів США за позитивне вирішення питання щодо встановлення певного соціального статусу з метою отримання права на пенсійне забезпечення, повідомляє пресслужба ГУ НП в Черкаській області.

Службовій особі загрожує покарання у виді позбавлення волі.

Слідчими слідчого управління ГУНП в Черкаській області при оперативному супроводі Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області, Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України та під процесуальним керівництвом Черкаської обласної прокуратури викрито неправомірну діяльність службової особи – керівника структурного підрозділу ГУ Пенсійного фонду України в Черкаській області, який підбурював фізичну особу до надання неправомірної вигоди в сумі 1700 доларів США за позитивне вирішення питання щодо встановлення їй певного соціального статусу з метою отримання права на пенсійне забезпечення.

Жінку затримано в порядку ст. 208 КПК України на «гарячому» безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди.

Наразі затриманій особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 4 ст.27, ч.1 ст.369 (Підбурення до надання неправомірної вигоди службовій особі за вчинення в інтересах того, хто надає таку вигоду будь-якої з використанням наданого службового становища) КК України та обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Нагадаємо, 27 квітня на хабарі у 1 500 доларів США за передачу в оренду приміщень, які належать державній організації, було затримано начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях Віктора Плаху.