ДФС проводить обшуки у "Нафтогаз Україна" через несплату податків посадовцями компанії

За період розслідування співробітники фіскальної служби зібрали достатню кількість доказів, які свідчать про факт ухилення від сплати податків посадовцями "Нафтогаз", повідомляє пресслужба ДФС України.

Наразі правоохоронці ДФС продовжують досудове розслідування у кримінальному провадженні внаслідок ухилення посадових осіб "Нафтогаз України" від сплати ПДВ на суму 2,7 млрд грн.

Починаючи з жовтня 2015 року по теперішній час, службові особи АТ НАК “Нафтогаз України” не завершили процедуру митного оформлення газу, придбаного у ВАТ “Газпром” (Російська Федерація), внаслідок чого до державного бюджету не надійшло 2,7 млрд грн ПДВ, - йдеться у повідомленні фіскальної служби.

Зокрема, у Державній фіскальній службі наголосили, що посадові особи компанії "Нафтогаз" не подавали до Енергетичної митниці ДФС повного пакета документів, на підставі якого Митний орган України міг би провести митне очищення природного газу.

Однак "Нафтогаз" не оформляє документи щодо постачання газу та не підписує відповідних актів прийому та передачі, мотивуючи це тим, що газ фактично не постачається, а надається послуга балансування газу в ГТС, - заявили у ДФС.

Зауважимо, що остаточна сума завданих державі збитків внаслідок несплати "Нафтогазом" податків, буде встановлена у ході судово-економічної експертизи.