За сказане прийдеться відповідати: нардеп Мовчан отримав позов до суду

"У позовній заяві ми вимагаємо від народного депутата Олексія Мовчана публічно спростувати неправдиву інформацію, а також відшкодувати моральну і матеріальну шкоду у розмірі 850 тис. гривень. Всі відшкодовані кошти за отримані збитки охоронна структура «Сокіл» направить на благодійність".

Народний депутат України від «Слуги народу», якого з облуправління партії вже витурили, племінник нардепа-тушки, голови облорганізації партії, пов’язаної з олігархом Ігорем Коломойським – «За майбутнє» Юрія Шаповалова, людина, яка боїться незалежні ЗМІ Кременчука, Олексій Мовчан отримав позов про захист честі, гідності та ділової репутації.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив засновник охоронної фірми «Сокіл Гарант», голова фракції «Довіра» у Кременчуцькій райраді Віталій Буленко

"Сьогодні керівництво охоронних підприємств «Сокіл» звернулось до суду із позовною заявою щодо розповсюдження неправдивої інформації народним депутатом України Олексієм Мовчаном.

Народний депутат Олексій Мовчан 14 червня на особистій сторінці у соціальній мережі Facebook та 15 червня виступом у Верховній Раді спаплюжив ділову репутацію приватних охоронних структур «Сокіл», а саме заявив, що працівники фірми перешкоджали його депутатській діяльності та сприяли захопленню влади в Кременчуцькому районі.

Я, як засновник охоронних фірм «Сокіл» наголошую, що ми хочемо довести, що ці заяви безпідставні, окрім того, охоронні підприємства «Сокіл» діють відповідно до чинного законодавства та дотримуючись ліцензійних вимог не приймаючи участь в незаконних акціях в будь якому вигляді

У позовній заяві ми вимагаємо від народного депутата Олексія Мовчана публічно спростувати неправдиву інформацію, а також відшкодувати моральну і матеріальну шкоду у розмірі 850 тис. гривень.

Всі відшкодовані кошти за отримані збитки охоронна структура «Сокіл» направить на благодійність".- написав Віталій Буленко

Нардеп Мовчан може отримати позов до суду

Олег Булашев