ДТП на Набережній у Запоріжжі: мати з дитиною в критичному стані

Ми вже повідомляли, що на Набережній магістралі в Запоріжжі відбулась аварія, в якій постраждали мати з дитиною. Наразі вже відомо, що це жінка з 9-річним сином. Журналістам «Форпост» у соцмережах написала жінка Алла Гуденко-Лобач – яка є кумою постраждалої жінки. Вона розповіла, що постраждала Ралко Валентина та її син Ралко Віктор нині в тяжкому стані та потребують допомоги фінансової.

На своїй сторінці батько родини Роман Ралко опублікував допис, в якому розповів про стан дружини та сина й попросив про допомогу фінансами чи інформаційно від свідків. За словами чоловіка, нині його дружина та син знаходяться в реанімації в критичному стані. У неї переламані ноги, руки, стегна та грудина. Їй зробили термінову операцію по розриву яєчників. У жінки почалася внутрішня кровотеча і лікарям довелося дістати всі її органи, щоб встановити причину. Причиною виявились розірвані легені. В неї дуже велика гематома головного мозку. Сьогодні буде збиратися нарада професорів, які винесуть вердикт щодо діагнозу. Є великий ризик операції головного мозку. Син зараз знаходиться у дитячій обласній лікарні у реанімації. В нього переламані обидві ноги, стегна, зламана ліва рука. В області чола в дитини тріщина черепної коробки. Вчора ввечері він повернувся до тями й вже почав потроху говорити.

Номер карти для допомоги: 5355 2802 0135 7793 Як пише РІА-М зі слів Романа Ралко, дружина із сином переходили дорогу назустріч йому. Родина приїхала з Токмацького району на концерт. На пляжі та Набережній було дуже багато людей, світлофорів немає. Водій почав гальмувати лише коли вже збив жінку з дитиною. Після трагедії керманич поводився неадекватно — почав пропонувати гроші, а після просто сховався в автівці. Батько не прийняв грошей та пропозицію про допомогу, адже вважає, що винні повинні бути покарані.