На Вінниччині 52-річного чоловіка, який чистив криницю, засипало камінням (Фото+Відео)

У селищі Чернівці Могилів-Подільського району під час чистки криниці чоловіка засипало камінням. Підземна “пастка” сягала близько дев’яти метрів. Наразі постраждалий у лікарні.

Про це повідомляють у Головному управлінні державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій оабслті.

“Народився в сорочці - так кажуть про тих, кому пощастило уникнути загибелі чи великої біди. Саме так можна сказати й про 52-річного Олександра з селища Чернівці Могилів-Подільського району, що на Вінниччині. Вранці, 18 липня, він пішов на підробіток почистити криницю до сусідки. Однак спустившись на дно щось пішло не так - бідолашного засипало камінням”, — йдеться у повідомленні.

На допомогу викликали бригаду медиків та місцевий підрозділ рятувальників, а згодом і черговий караул бійців ДСНС. Однак дістатися до чоловіка було вкрай важко, оскільки він знаходився під завалом на глибині дев’яти метрів.

“Рятувальники по черзі спускалися, обережно розчищаючи та піднімаючи каміння з криниці, під яким знаходився постраждалий. Коли нарешті надзвичайники дісталися до потерпілого, під керівництвом лікаря бригади екстреної медичної допомоги, вони надали чоловіку усю необхідну домедичну допомогу. А саме - зробили ін’єкцію знеболювального, одягли медичний комірець, спеціальний корсет та наклали шину на травмовану руку. А вже потім вивільнили кінцівки, які знаходилися під щільним шаром каміння та були заблоковані”, — додають у ДСНС.

О 17:09 травмованого чоловіка підняли на поверхню та передали лікарям “швидкої”. Задля безпеки власників домогосподарства, на якому стався нещасний випадок, криницю засипали.