У Запоріжжі посадовець виконавчої служби обклав даниною підлеглу

За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури начальника одного з районних відділів державної виконавчої служби м. Запоріжжя Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) викрито на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України), повідомляє Відділ інформаційної політики прокуратури області.

За даними слідства, посадовець вимагав від підлеглої за нестворення перепон у її службовій діяльності, не застосування дисциплінарних стягнень та, як наслідок, незвільнення з посади неправомірну вигоду у розмірі 50% від отриманої нею державної винагороди за успішне стягнення заборгованості за виконавчим листом, а саме 134 тис. грн. Грошові кошти запропонував перевести частинами на банківський рахунок.

Правоохоронці затримали підозрюваного в порядку ст. 208 КПК України у службовому кабінеті після переказу обумовленої суми на банківський рахунок. Наразі затриманому повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід – тримання під вартою. Досудове слідство у кримінальному провадженні триває.

Заходи з викриття проводились прокуратурою спільно зі слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Запорізькій області та управлінням СБУ в Запорізькій області.