Ситуацію ускладнив вибух: речник ДСНС про пожежу у Голосіївському районі

Під час пожежі на складських приміщеннях у Голосіївському районі Києва відбувся вибух, що зруйнував частину будівлі.

Про це в ексклюзивному коментарі “Прямому” розповіла керівниця пресцентру Державної служби з надзвичайних ситуацій Світлана Водолага.

“Про причини займання говорити ще зарано. Тому, що тільки після повної ліквідації, коли не буде загроз для життя експертів вони зможуть потрапити всередину. Тоді вони зможуть допускати, якісь причини виникнення цієї пожежі”, – підкреслила Водолага.

На Закарпатті блискавка влучила в будівлю бази відпочинку: сталася пожежа

Водночас вона зауважила, що внаслідок вибуху відбувся частковий обвал будівлі, що ускладнило процес гасіння.

“Можу сказати лише одне – на момент прибуття перших підрозділів, чи то під час вибуху, чи то сам вибух спричинив пожежу, але це будуть з’ясовувати правоохоронці, сталося руйнування стін і даху даної будівлі. І по прибуттю перших підрозділів одразу був поданий вищий ранг виклику і запрошені додаткові засоби”, – розповіла керівниця пресцентру ДСНС.

Вона також зауважила, що через температурний режим рятувальним доводиться працювати у надзвичайно складних умовах.

“Рятувальники працюють у дуже складних умовах, бо температурний режим через погодні умови. Крім того, температура, яка склалася на місці, пожежі по прибуттю була дуже висока і було уже складно підійти до будівлі. Все-таки о 8:44 пожежа була локалізована на площі 1200 кв. м. з і зараз триває її ліквідація”, – додала Світала Водолага.

Нагадаємо, у Голосіївському районі Києва, відбулася пожежа на території складських приміщень. Рятувальними повідомили про частковий обвал будівлі.

Крім того, на Київщині сталася пожежа на території кролерозплідника у місті Узин поблизу Білої Церкви. У результаті інциденту у приміщенні підприємства площею 400 кв. метрів вогонь охопив крівлю та частково мансарду

Раніше у Яготині Київської області внаслідок пожежі у п’ятиповерховому житловому будинку загинули дві особи, ще одну людину госпіталізовано.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.