За добу на Львівщині потонули четверо людей

На Львівщині упродовж неділі, 18 липня, четверо чоловіків потонули у озерах. Вони купалися у місцях, які не є спеціально відведеними для купання — там немає позначок глибини та рятувальників. Про це повідомив речник рятувальників області Ігор Курус.

17 липня о 22:48 у місті Перемишляни під час купання на озері "Молодіжне" потонув чоловік 1998 року народження. Ще один хлопець 2003 року народження потонув 18 липня після 01:00. Він нирнув та не винирнув з озера у селі Забужжя поблизу Кам'янки-Бузької.

Цього ж дня о 21:42 до рятувальників надійшло повідомлення, що в селі Артищів Львівського району під час купання в приватному озері, пірнув та не винирнув чоловік, 1951 року народження. Чоловік — мешканець села Мавковичі Львівського району.

О 21:56 надійшло повідомлення, що в селі Розвадів Стрийського району під час купання на місцевому озері пірнув у воду та не винирнув чоловік 1977 року народження.

Загалом від початку літа на Львівщині потонули 32 людей.

"Усі люди купалися не у спеціально відведених місцях. Станом на зараз на Львівщині немає зафіксовано випадків, коли люди тонули у дозволених місцях", — розповів речник рятувальників Ігор Курус.

купатися в місцях, які не визначені місцевими органами влади та не обладнані для купання людей; вилазити на попереджувальні знаки, буї, бакени; стрибати у воду з човнів, катерів, мостів, споруджень не призначених для цього; купатися на одинці; використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інші знаряддя, не передбачені для плавання; вживати спиртні напої до та під час купання; допускати у воді небезпечні ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг; подавати помилкові сигнали небезпеки, жартувати, пустувати; купання дітей без супроводу дорослих.Як повідомили у Львівській ОДА готовими для безпечного купання на території області є 18 пляжів на 13 водоймах:

озеро на території смт. Брюховичі Львівської громади ; озеро на території с. Модричі Трускавецької громади; м.Моршин – пляж на міському озері; м.Золочів - пляж на міському озері; м.Перемишляни - пляж на міському озері; озеро у м. Пустомити; озеро на території с. Воля Гамулецька; озеро у Давидівській громаді; озеро у с. Коросно; озеро у с. Підберізці; озеро у Тростянецькій громаді; Стрийський район – пляжі на водоймі поблизу з/ст. "Задорожнє"; Яворівський район – пляж на рекреаційній водоймі Яворівського Національного природного парку. Читайте нас у Telegram: головні новини регіону