Напад на заступника голови АРМА: організаторам повідомлено про підозру

У столиці та Одесі повідомлено про підозру трьом організаторам нападу на заступника голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) Володимира Павленка. Про це повідомили УНН у Київській міській прокуратурі.

Цитата:

“... викрито та повідомлено про підозру трьом мешканцям Одеської області та міста Києва за фактом готування до вчинення тяжкого злочину та спричинення умисного тяжкого тілесного ушкодження заступнику голови Агентства з розшуку та менеджменту активів, виконаному на замовлення ( ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 121 КК України)”, — йдеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що слідством встановлено, що на початку квітня 2021 року троє чоловіків, маючи на меті налякати заступника голови АРМА, знайшли виконавця, якому запропонували за грошову винагороду здійснити вказаний злочин, але не вбивати потерпілого, а нанести йому тяжкі тілесні ушкодження.

“У ході контролю за вчиненням злочину, виконавець, залучений до вчинення злочину підозрюваними, здійснив імітацію двох пострілів у потерпілого, після чого повідомив організаторів про виконання замовлення”, — зазначається в повідомленні.

У прокуратурі також зазначили,що 16 липня організаторам вчинення кримінального правопорушення було повідомлено про підозру та проведено низку обшуків за місцями проживання у Києві та Одесі з метою відшукання та вилучення доказів їх причетності до організації злочину.

Окрім того, наразі до Печерського районного суду Києва скеровано клопотання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Доповнення

На заступника голови АРМА Володимира Павленка вранці 2 червня скоїли напад біля власного будинку.