У Києві за 30 хвилин випала тижнева норма опадів – де ще відкачують воду

Про це повідомляє “Київавтодор”.

Як зазначається, техніка гідротехнічних служб виїхала на місця можливих підтоплень ще до початку зливи. Напередодні прогнозованих дощів – у кожному районі посилено очищали зливостоки.

Зокрема, техніка чергувала на просп. Броварському біля станції метро “Чернігівська”, на розв’язці поблизу станції метро “Лівобережна”, на вул. Брожка, біля тунелю на вул. О. Теліги.

Проте за словами дорожників, надзвичайна кількість опадів за малий проміжок часу призвела до короткочасного підтоплення ділянок вулиць та тротуарів: 5 потужних насосів у тунелі на вул. О. Теліги не впоралися зі стихією.

Роботи з ліквідації підтоплень тривають на просп. Палладіна, вул. Стеценка, Площі Героїв Бреста, тунелі на вул. О. Теліги, вул. Кирилівській, вул. Автозаводській, просп. Перемоги тощо.

Фахівці “Київавтодору” моніторять ситуацію на дорогах та оперативно реагують на виникнення проблемних місць. У разі виявлення підтоплень на проїжджій частині чи тротуарах звертайтесь до цілодобової диспетчерської підприємства за тел.: 284-74-19. Читайте також: Затоплені вулиці і повалені дерева – столичний транспорт курсує без дотримання розкладу

Нагадаємо, сьогодні, 19 липня, близько 11:40 столицю накрила сильна злива з грозою і шквальним вітром. Найбільше дісталось Виноградарю, Нивкам, Шулявці та іншим районам.