Наслідків негоди у Києві ліквідують техніка та понад 300 дорожників

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на КК "Київавтодор".

До ліквідації наслідків негоди залучені 12 бригад гідрослужб та 38 бригад з ручного прибирання корпорації – загалом 326 працівників шляхово-експлуатаційних підприємств. До роботи задіяна спеціальна техніка – гідромонітори, мулососи, мотопомпи.

Техніка виїхала на місця можливих підтоплень ще до початку зливи. Напередодні прогнозованих дощів – у кожному районі посилено очищали зливостоки.

"Техніка завчасно чергувала на просп. Броварському біля станції метро "Чернігівська", на розв’язці поблизу станції метро "Лівобережна", на вул. Брожка, біля тунелю на вул. О. Теліги. Проте надзвичайна кількість опадів за малий проміжок часу призвела до короткочасного підтоплення ділянок вулиць та тротуарів. За 30 хвилин випало 18 мм опадів: 5 потужних насосів у тунелі на вулиці Теліги не впоралися зі стихією", – повідомили в "Київавтодор".

Роботи з ліквідації підтоплень тривають на проспекті Палладіна, вулиці Стеценка, площі Героїв Бреста, тунелі на вулиці Теліги, вулиці Кирилівській, вулиці Автозаводській, проспекті Перемоги.