Наслідки негоди у Києві ліквідують 326 співробітників дорожньо-експлуатаційних підприємств

До ліквідації наслідків негоди у Києві залучені 12 бригад гідрослужб та 38 бригад із ручного прибирання від "Київавтодору" - загалом 326 співробітників дорожньо-експлуатаційних підприємств.

Як повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА) з посиланням на "Київавтодор" у понеділок, до роботи залучена спецтехніка: гідромонітор, мулососи, мотопомпи.

"Техніка гідротехнічних служб комунальних підприємств, підпорядкованих КК "Київавтодор", виїхала на місця можливих підтоплень ще до початку зливи. Напередодні прогнозованих дощів - у кожному районі посилено очищали зливостоки", - уточнюється у повідомленні.

У КМДА розповіли, що техніка завчасно чергувала на Броварському проспекті біля ст. метро "Чернігівська", на розв'язці біля ст. метро "Лівобережна", на вул. Брожка, біля тунелю на вул. Теліги. Проте надзвичайна кількість опадів за малий проміжок часу призвела до короткочасного підтоплення ділянок вулиць та тротуарів. За 30 хвилин випало 18 мм опадів: п'ять потужних насосів у тунелі на вул. О. Теліги не впоралися зі стихією.

Роботи з ліквідації підтоплень тривають на просп. Палладіна, вул. Стеценка, Площі Героїв Бреста, тунелі на вул. О. Теліги, вул. Кирилівській, вул. Автозаводській, просп. Перемоги тощо.