Через потужну зливу у Києві зросли ціни на таксі

У Києві через потужну зливу зросли тарифи на таксі. Причини такого явища розповів в ефірі одного з телеканалів голова профспілки таксистів України Василь Попик, передає УНН.

Цитата

“За такою погодою збільшується кількість замовлень, збільшується час виконання замовлення, час подачі. Це об’єктивні причини. Але, хочу зазначити, що таксисти міста Києва не мають жодного відношення до тарифу. Всі тарифи, по яким вони возять своїх клієнтів — це говорять зверху. Тобто, вони їздять за тарифам компаній—посередників”, — сказав Попик.

Деталі

Зокрема, він додав, що на сьогодні ринок таксі у нас не врегульований повністю.

“95 відсотків таксистів в Україні працюють сьогодні не в сірому полі, а в чорному, тобто не сплачуючи жодних податків. Це є серйозна проблема”, — додав Попик.

Доповнення

У Києві сьогодні за пів години випала майже тижнева норма опадів. У КМДА зазначають, що наразі до ліквідації наслідків негоди залучені 12 бригад гідрослужб та 38 бригад з ручного прибирання КК “Київавтодор” — загалом 326 працівників шляхово-експлуатаційних підприємств.

До роботи задіяна спеціальна техніка — гідромонітори, мулососи, мотопомпи техніка гідротехнічних служб комунальних підприємств, підпорядкованих КК “Київавтодор”, виїхала на місця можливих підтоплень ще до початку зливи.