Київ поплив. За пів години випала тижнева норма опадів

Київ накрила потужна злива - за 30 хвилин випало 18 мм опадів, що становить майже тижневу норму.

В соціальних мережах діляться наслідками негоди поки служби міста ліквідовують наслідки

Київ зараз. Постапокаліптичне місто ???? @epicua

Posted by Типове Рівне on Monday, July 19, 2021

Наразі до ліквідації наслідків негоди залучені 12 бригад гідрослужб та 38 бригад з ручного прибирання КК Київавтодор - загалом 326 працівників шляхово-експлуатаційних підприємств. До роботи задіяна спеціальна техніка - гідромонітори, мулососи, мотопомпи.

Техніка гідротехнічних служб комунальних підприємств, підпорядкованих КК Київавтодор, виїхала на місця можливих підтоплень ще до початку зливи. Напередодні прогнозованих дощів - у кожному районі посилено очищали зливостоки.

Повідомлялося, що техніка завчасно чергувала на просп. Броварському біля станції метро Чернігівська, на розв'язці поблизу станції метро Лівобережна, на вул. Брожка, біля тунелю на вул. О. Теліги. Проте надзвичайна кількість опадів за малий проміжок часу призвела до короткочасного підтоплення ділянок вулиць та тротуарів. За 30 хвилин випало 18 мм опадів: 5 потужних насосів у тунелі на вул. О. Теліги не впоралися зі стихією.

Роботи з ліквідації підтоплень тривають на просп. Палладіна, вул. Стеценка, Площі Героїв Бреста, у тунелі на вул. О. Теліги, вул. Кирилівській, вул. Автозаводській, просп. Перемоги тощо.

Фахівці КК Київавтодор постійно моніторять ситуацію на дорогах та оперативно реагують на виникнення проблемних місць.