Залило водою: На Тернопільщині рятували людей, що стали заручниками негоди

Вночі, 19 липня, рятувальники допомогли громадянам, що стали заручниками несприятливих погодних умов, передає Depo.Тернопіль з посиланням на пресслужбу головного управління ДСНС України у Тернопільській області.

У м. Тернопіль на вул. Збаразькій, поблизу кільця, надзвичайники відбуксирували із підтопленої дощовими водами проїжджої частини дороги автомобіля "pel Zafira, який не міг самостійно продовжувати рух.

На проспекті Злуки, поблизу магазину "Універсам", черговий караул відбуксирував із підтопленої дощовими водами проїжджої частини дороги автомобіль Mercedes, який не міг самостійно продовжувати рух.

На вул. Стадникової, черговий караул відбуксирував із підтопленої дощовими водами проїжджої частини дороги автомобіль Honda CRV, який не міг самостійно продовжувати рух.

Також близько третьої години ночі рятувальники відкачали воду з підвалу приватного житлового будинку в с. Біла Білецької ТГ Тернопільського району, на вул. Франка, 10, що був підтоплений внаслідок інтенсивних опадів у вигляді сильного дощу. Всього відкачано орієнтовно 35 м.куб. води.

Нагадаємо, на Тернопільщині з квартири рятували хворого.